Jdi na obsah Jdi na menu
 


TÝRÁNÍ ZVÍŘAT V DOMÁCNOSTECH

6. 4. 2007

Mnoho rodin a lidí si koupí ve zverimexu nebo jinde zvířátko, které se mu líbí, ale neumí se o něj v zápětí postarat. To je chyba. V dnešní internetové době se dá na internetu sehnat cokkoli od IQ testů přes problémy se žaludkem, horoskopy, počasí, seznamku ale také i pečování o zvířata a vše možné...

Tak proč psi a kočky končí na ulici, v lese přivázaní u stromu na vodítku bez jídla a bez pití? Proč zvířata opět končí ve zverimexu v teráriích přeplněných k prasknutí s nedostatečnou péčí a výběhem??? Na ulici v papírové krabici na chodníku? U popelnic? U dálnic? PROTOŽE LIDI JSOU PROSTĚ H****A!!!!!!!!!!!!! Pokud se o zvířátko neumím postarat nebo nemám na něj prostory, tak si ho nekupuju nebo si ho neberu domů. To je jako s dětma. Když si uděláte dítě, taky ho hodíte do popelnice, protože pro něj nemáte sunar? No, tohle nebudeme rozebírat, to je kapitola o něčem jiném, ale podstata je stejná. Mimochodem těch dětí na ulici je taky víc než dost. A zase za to můžou lidé....

Přikládám pár obrázků z domácího týrání, doufám, že tohle dělat nebudete, protože tohle je opravdu moc smutný.... :(

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

ObrazekObrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

STOP :

(Diana Šterclová, 18. 10. 2015 9:15)

Ten,kdo tohle dělá je ubožák a nemá srdce,protože jaký člověk co má rád zvířata by to těm chudáčkům pejskům udělal. Dost týrání zvířat!!! Už toho bylo moc!

sTOP

(Anet, 31. 10. 2014 19:04)

JÁ SAMA MÁM DVĚ MORČATA A ČTYŘI KOČKY A STARÁM SE O NĚ DOBŘE DOKONCE MĚ VETERINÁŘ CHVÁLÍ KDYŽ JSME BYLY VE ZVERIMECU MUSELY TAM ZVÍŘATA BÝT S ŠPINAVÉ VODY A PŘED MĚSÍCEM SEM NAŠLA BÍLÉ KOŤÁTKO V LESE V TAŠCE ! JE TOHLE NORMÁLNÍ LIDI JE TO HNUS VŽDY´T TO JSOU NĚMÉ TVÁŘE ! NO HOLD NĚKTEŘÍ LIDI SE CHOVAJÍ JAK HOVA**

ZASTAVTE TÝRÁNÍ ZVÍŘAT!!!!

(Adela, 28. 4. 2014 17:02)

Je to hodne smutne......Nevím proc to lide dela jí to co ste napsali tak je pravda!!!!!!!!!!!To co lide delají zvíratum bych nikdy nedokazala udelat!!!!!!!

TO JE HNUS

(vlk stop týrání , 31. 3. 2014 11:12)

PODLE MĚ BY SI TY LIDI MĚLI ZKUSIT STEJNOU BOLEST TREBA BYCH JIM NEDAVALA NAJÍST A PŘIVAZALA BYCH JE K ŘETĚZU ALE JÁ NA VŽDY

TÝRÁNÍ ZVÍŘAT

(Dudinka, 7. 3. 2012 19:42)

Lidi si musí něco dokazovat tím že zbijou zmučí nrbo dokonce zabijí němou tvář která za to vůbec nemůže. Kolikrát mají zvířata větší inteligenci než lidi bohužel lidi jsou prostě s***ě

Re: TÝRÁNÍ ZVÍŘAT

(Natálie, 1. 6. 2013 11:18)

Lidi nejsou svině! lidi jsou bezcitný sračky přírody....vyhubit lidi! za to co dělají psům a ostatním zvířatům!!! hnusný břečky přírody jsme!

Chudinky!!

(Lucka, 5. 5. 2013 23:10)

Ty lidi jsou takový svině ale fakt takový že nejdou k ničemu debilnějšímu přirovnat!! :/ Chudáčky, jak trpí !! ..... Pomozte jim!! <3 :(

Lidem fakt asi chybí IQ...

(kuki7893, 11. 3. 2013 17:14)

No teda! To je hrůza co ti lidé dělají! Tento text to naprosto vystihl... To není vůči nim vůbec fér. Přiznám se, kvůli toho co ti lidé někdy dělají se i stydím za to že jsem člověk. Já k nim patřit nechci! Vyrovnaný by to bylo, kdyby těm lidem co jim to dělají, no tak kdyby jim přesně to samé taky někdo udělal.

Hnus

(Paulina, 25. 6. 2012 20:22)

Je to zarážející když inteligentní člověk to to udělá němé krásné tvářičce která k vám vzhlíží jako k někomu komu může věžit a důvěřovat, co takový člověk dělá asi doma s rodinou ,mě se zdá že tu máme nízké tresty za týrání zvířat.
Chce se mi z toho brečet a zároveň zvracet co dovede lidská bescitnost.

týraní zvířat

(NATY, 17. 5. 2012 19:20)

jak to lidi mohou dělat takovím chudinkám kdy by jich takhle taky týrali a uvidí jaký to je

katastrofa

(terka, 7. 5. 2012 21:07)

to je hruza proc to lidi delaj ja miluji zvirata a dost me to trha stdce :-(

Smutný

(T-A, 9. 10. 2011 19:18)

Víte co je na tomhle nejhorší? Když si někdo pořídí psa a pes si na něj zvykne, vypěstuje si city, je svému pánovi věrný a miluje ho jako nic na světě. A on mu pak provede tohle! Tomu psovi/ kterémukoli zvířeti, to musí zlomit srdce. Jak by bylo jiným, když by jim to někdo provedl, někdo komu věřili a měli ho rádi?! Tito lidé by zasloužili po hubě. Proč si psa kupují, když ho po tom odvlečou k sloupu a nechají ho tam?! Mohl by skončit úplně jinde, třeba u lidí kterří by si ho alespon trochu vážili!!!

To nejde7

(Darča, 9. 11. 2010 18:27)

Smrt? To je moc rychlý...Jen kdyby je mučili pěkně pomalučku... To by bylo lepší. Anebo týrání.. :) :(

Re: To nejde7

(kajak, 15. 6. 2011 21:16)

ty debile!ty chceš,aby zvířátka umírala pomalou,bolestivou a krutou smrtí?ty hajzle!já tě zabiju!jseš jen HOVNO!zkus si to taky,přivaž se ke kůlu bez jídla a bez vody!teď si to uvědomuješ?pokud ano,tak je nějak pozdě,ne?a pokud ne,příští rok budeš plakat kdesi v hrobečku a budeš si povídat s tvím praprapradědečkem,to ti zaručuji!HAJZLE JEDEN!!!

bul

(Miruška, 17. 4. 2011 16:23)

se koukni je to samej pes typu BULL. jednoho sem kdysi zachranila,chteli ho v hospode na maso.je to ale 15 let,a fenecka se dozila krasneho stari;)

já vám nakopu prdel

(lucka, 27. 12. 2010 19:20)

jo já nedávno jsem bydlela jinde a vyděli jsme tam nějakýho čínana který prodával psa pověšenýho na hák mezi oči dokonce nám i nabízal já byla uplakaná ke smrti jo a chtěla jsem říst že místo zvířátech bych tam dala oooooooooooooonnnnnnnnnnnniiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

já vám nakopu prdel

(lucka, 27. 12. 2010 19:10)

vy hovna proč je trápíte jaký by vám to bylo že já bich trápila vás klidně přidte ke mne domu a já vám pořádne nakopu prdel

idioti zasraný,číňanský deblilové atd.

(Tíšek99, 17. 12. 2010 20:09)

Nedaleko naší vesnice si pořídili ČÍŇANÍ několik nádherných hafíků.Teď už tam nejsou-umřeli:(

No tohle!!!!!!!!!!!!!!!

(Andrea Bompanova, 1. 11. 2010 13:10)

Těhle případů je mnohem víc.Ti lidé vlastně to nejsou lidé by si zasloužili smrt!!!Ať si zkusí jaké to je trpět!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jeto k pláči

(sedlice, 9. 9. 2010 20:34)

Je to strašné vidět tak strašně týrná zvířata jábych je zavřela na deset let tohlecto není možný aby to dělal člověk.To co bůch stvořil tak maýho a bez branýho.