Jdi na obsah Jdi na menu
 


Guests Book

29. 3. 2007

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

super web ale hrozna realita :"(

(barca, 18. 1. 2012 20:40)

ahoj tohle je jeden z nejlepsich blogu na svete my s kamaradkou sme veganky a zaciname skupovat jatecni kone dobytekskot a drubez.......sice jenom po malu ale poead neco nechavame podepisovat petice rozdavame listecky s vypisy vyrobku testovanych na zviratech zahajili jsme zbirku proti kozesinam vesime vsude letacky na facebook davame skupiny :ochranci zvirat,stop testu na zviratech atd. a porad vkladame na zdi neaka videa o tyrani zvirat,samy videa vytvarime snazime se chranit zvirata a prirodu........brodime se po pas ve studene spinave rece jenom abysme ji vycistili a zachranili neake rybi ktere jeste nezemrely atd.chodime vsude zbirat odpadky ame nahradni domov pro nemocna a opustena zvirata porad kazdymu davame letacky jako:KOZICH JE VRAZDA,MASO JE VRAZDA,TESTOVANI NA ZVIRATECH JE VRAZDA atd.kdyz jdeeme okolo neakeho obchodu z kozesinami dame jim tam dopis o tom jak sou kozesiny kruty atd. ......... proste vsechno co se jenom da a to je nam teprve 12let!!!!

Re: super web ale hrozna realita :"(

(barca, 18. 1. 2012 20:42)

a jinak sorry za ty preklepy atd.

Re: Re: super web ale hrozna realita :"(

(..., 12. 2. 2012 10:51)

Už vidím, jak s kamarádkou kupujete jateční koně, drůbež, skot atd., když je vám 12let. Je sice hezký, že o to máte zájem, ale ani lhát se nemá.. ;) a btw. ve 12ti letech by jste ani neměly mít přístup na jatka..

kosmetika Dr.Taffi v prodeji v ČR

(Drahomíra Jelínková, 1. 12. 2011 10:48)

Dobrý den, ráda bych oznámila, že jsem začala prodávat Vámi jmenovanou kosmetiku Dr.Taffi. Na internetových stránkách ji najdete pod www.Mabelle.cz
Jelínková Drahomíra
IČO : 48560367
Dič : 5661260033
email. mabelle.cz@seznam.cz

jj

(člověk, 29. 11. 2011 20:58)

jj, koní bývalo něco přes 1 000 000, teď je jich kvůli polákům jen 500 000!!!!
jatka jsou hnus, zvlášť ty kilometrové dálky na smrt

sranda?

(Re:cirkus, 25. 10. 2011 21:17)

Děláš si srandu??? A ty čteš zvířatům myšlenky že jseš si tak jistá že je jim to příjemné? Zvířata mají žít ve volné přírodě, nebo tak jako kočky které se přijdou domů pomazlit a nakrmit a jinak jsou venku. Přijde mi odporné i obchodování se zvířaty......... Chudáček zvíře si má o sobě myslet že je nějaké plastová či skleněná věc? Je to živý tvor a nikdo nemá právo ho vlastnit ale on je tak hodný že člověka ani nekopne, přitom by se nám většina zvířat mohla postavit ale nedělají to.....

Re: sranda?

(gÁBINA šMOLDASOVÁ MILUJI VŠECHNY ZVÍŘATA , 9. 11. 2011 16:58)

tato uvaha se mi moc a moc liiibii

MILUJI VŠECHNY ZVÍŘATA

(gÁBINA šMOLDASOVÁ , 7. 11. 2011 14:19)

Nejradši bych hned teď šla za těmi lidmi co to těm zvířatům dělají a všechny bych je vyvraždila to by bylo malé uspokojení....

netýrejte zvířata, ja to odporné

(milovnice zvířat, hlavně koní, 25. 10. 2011 21:04)

Ti lidi jsou odporní grázlové atd. (nechci být sprostá ale na ty lidi to sedí), a hlavně polácí, v polsku zemře ročně skoro nejvíc koní ze všech. Přesvědšte se sami na http://volnahriva.blog.cz/ , je to stránka pro záchranu koní.

Re: netýrejte zvířata, ja to odporné

(gÁBINA šMOLDASOVÁ MILUJI VŠECHNY ZVÍŘATA , 5. 11. 2011 21:25)

Ještě bych k Nechutným lidím přidala Japonce,kteří zabijí kočky a psi aby se dobře najedli,ale všichni lidé kteří ubližují zvířatum mi připadají jako nechutní sobci.

Pochvala-Něco k tomu

(Gábina Šmoldasová, 5. 11. 2011 21:14)

Vaše stránka je velmi pravdivá a souhlasím.Nemám ráda,že se zvířatům ubližuje,ale vrcholem je jak lidé zneužívají zvířat je mi 13 let a je mi z toho do breku opravdu otřesné chování lidí.Nespravedlivé je od lidí jak se ke zvířatům chovají k bezbraným zvířatům.Moc děkuji že jsem našla tuto stránku a moha se o týrání zvířat dozvědět více.:))

Co??

(Milovnice zvířat, hlavně koní, 25. 10. 2011 21:06)

Ty někomu rozkopeš dršku a uleví se ti, ale v base už tak dobře nebude, co?

jen takhle dal

(mishel, 26. 8. 2011 16:56)

Chtěla bych poděkovat že existuji takovi lide kteri se tomu snazi zabrenit STOP tyrani zvirat snazim se byt vegeterian nase sousedka je take vegeterianka je to super a maso vubec nechybi chudaci zviratka jaks e rika jeste dary zeme :)

jen tak dál

(terka, 29. 4. 2011 14:35)

chtěla bych vám z celého srdce poděkovat za tyto stránky..dozvěděla jsem se díky nim spousty nových věcí..když jsem se dívala na fotky rozbrečela jsem se a rozhodla se něco dělat,jelikož zvířátka jsou můj život a nehodlám dál koukat na to jak je lidská rasa týrá a nejlešpí na tom je to že nejsem sama..vlastnoručně jesem se v naší škole postarala o projekt s názvem stop týrání zvířat..na nástěnky jesme rozvěsili fotky těch zubožených tvorečků a vytiskly spousty článků z podonbých blogů..mělo to velmi velký úspěch a proto radím dalším školám at to rozhodně vyzkoušejí...

Lhostejnost je zločin!!!

(Diana, 1. 3. 2011 20:49)

Další webovky o týrání zvířat, psí koncentráky na Slovensku, psi hledají páníčka!!! zvirevohrozeni.blog.cz

je to tak nefér

(no prostě někdo, 7. 2. 2011 14:15)

ty lidé (jestli se jim dá tak říkat) by se měli vžít do role těchto zvířat. ani bránit se nemůžou. chudinky

Jenom kecáte

(Lidumil, 11. 1. 2011 11:00)

Jenom tady všichni žvaníte.
Už někdo rozkopal držku nějakýmu zmrdovi
co týrá zvířata? Vemte trubky a běžte na ně!
Nic jiného funguvat nebude.
Už to konečně pochopte.

POZOR

(Anet K., 9. 9. 2010 22:22)

Drazí kynologové, nebo lidi, co alespoň máte rozum, cit a srdce….
Dnes 9. 9. 2010 jsem se vrátila z pracovního pohovoru nabídky práce – CHOVATEL A OŠETŘOVATEL ZVÍŘAT, VÝCVIK A HLÍDÁNÍ PSŮ pro 1A Hotel pro psy s.r.o pana RNDr. Karla Zelníčka nacházející se v areálu VUT, budova 11 na Kraví hoře v Brně www.1a-hotelpropsy.cz , vypomáhá mu zde absolventka SŠ s veterinárním zaměřením, slečna Šárka Zoufalá! Byla jsem teoreticky uvedena do provozu této společnosti, což „relativně neznělo špatně“ (to ani jejich internetové stránky, nejsou nejhorší kvality a nejhorších názorů…) Avšak při sledování praktického výcviku, kde mají být psi vychováváni a cvičeni, aby byli dobrými společníky a vedeni k životu společensky přijatelného vychovaného/vycvičeného psa se mi naskytlo pár momentů, na které nikdy nezapomenu. Psi jsou trestáni NEKONTROLOVATELNĚ fyzickými tresty – kopáni do žeber, do břicha, „pohlavky“ směřující zejména do části obličejové, různé výhružky tělesného bití jsou ze strany „psovoda“ bez přestávky…! Fyzické tresty jdou znát především na psychice psa, kdy se pes při uvedení na pracovní prostor (chodba pokryta pomočeným kobercem) třepe jak motor ze škody 105. Pouhým pohledem jsem si všimla u dvou psů (mj. klientů) prasklých očních žilek a očí zalité krví. Malý jack russel terrier byl při slovním povelu „lehni“ ufackován přímo k zemi (následovala další smrť facek, když si psíček odlehčil bok a lehnul si křivě), při pobídce k „chůzi u nohy“ dostal na povzbuzení 3 kopance a po ukončení „výcviku“ byl bez jakékoliv odměny (ať už odlehčující intonační, či formou pamlsku) pes odvlečen do prostoru, kde měl konečně klid (pro něj největší odměna). Za celou dobu výcviku (cca 5 předvedených psů), psům nebylo žádnou z pozitivních metod vysvětleno, co se po nich chce či žádá, ale rovnou tvrdou mechanikou a intonací (kterou bych mimo jiné nepoužila ani při zapnuté sbíječce), byli přinuceni do oné polohy.

Na facebooku teď koluje tohle video.

(Soňa, 4. 9. 2010 8:16)

Je to hrůza!!!!http://www.facebook.com/tojedebil

upoutávka

(Kačka, 23. 6. 2010 17:08)

KRÁSNÝ DEN,zaujala mě vaše nabídka placek a triček,myslím,že to byl skvělý nápad
(obrázky psů na řetězech jen demonstrují,že větší,nebo bojová plemena opravdu nepatří do rukou kdejakému kreténovi,který si s ním neví rady a raději se zachová jako ignorant a outěžku se zbaví...,žel na netu je podsouvání roztomiloučkých stafordíků,foto nejlépe měsíčního plyšáka s velkým očíčkem,zcela běžné,no občas to dopadne zle...Vaše obrázky nejsou k pláči,ale přímo k b.l.i.t.í. a nevím,nevím,těžký boj,každopádně PŘEJI SPOUSTU ENERGIE A VÍCE OBJEDNÁVEK VAŠICH PLACEK)