Jdi na obsah Jdi na menu
 


hospodářská zvířata

24. 3. 2007

Hospodářská zvířata

Pod názvem Hospodářská zvířata si můžete představit krávy, prasata, ovce, kuřata atd.. Jednoduše jsou to zvířata, která jsou „používána“  pro obživu lidí, jako např. maso, vejce, mléko atp. Když člověk jí kuřecí steak, ví že konzumuje zvíře, ale v podstatě si nic neuvědomuje.. Co kuře během cesty na jeho talíř muselo vytrpět a nejen během té cesty, ale v podstatě celý jeho život. My jsme tu proto, abychom lidi upozornili na to, co se s nimi děje a jestli má utrpení zvířat cenu našeho pochutnání... Vegetariánská či veganská jídla jsou mnohdy mnohem chutnější než mrtvá těla. Zamyslete se prosím nad tím, co jíte.. Je přeci stehno jako stehno.. Stehno kočky nebo kuřecí? Jakým právem člověk zabíjí zvířata..? 

Za STOP TÝRÁNÍ ZVÍŘAT 

Barbora Michlová  

Obrazek

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

pro "nepovim"

(Barča - organizátorka kampaně , 20. 10. 2008 16:08)

Dřív, než tady někoho začneš urážet, tak si o daném tématu něco zjisti. Jediný primitiv jsi tu zřejmě ty, protože nedokážeš ani správně napsat větu:-) Mimochodem, člověk jí, nežere. A jím vše krom masa, jestli ti to nedošlo:-)

Pro Tibi

(Barča - organizátorka kampaně , 20. 10. 2008 16:03)

Ty myslíš, že krávu ve velkochovech dojí lidi? Nám záleží na tom ,jak se se zvířaty zachází. Mléko krávy je potravou pro mláďata. Ano, pro mne je osud prasete "tak špatnej". Celý život je zavřeno v malém prostoru, kde se nemůže ani otočit, natož vidět sluneční světlo. Celé dny na ně svítí žárovky, žijí ve vlastních výkalech, ve stresu. A že dostávají všechno žrádlo "pod držku".. Když to řeknu hnusně, ty příjdeš do restaurace,do obchodu, zaplatíš několik korun a to "žrádlo" dostáváš pod držku taky. Nebo se mýlim a lovíš v lese? Nemyslím, že náš život je taky smutnej. Jestli si to myslíš, tak by ses možná měl nad sebou zamyslet, protože máš neskutečnou volnost a můžeš si dělat, co chceš. Jestli je náš konec stejně špatnej jako jejich, tak si to s nimi na den vyměň a pak sem napiš svůj názor.

Ja vam nevim

(Tibi, 17. 10. 2008 8:17)

Prominte tady ctu jaky jsme my lidi svine k chovnym zviratum. Dojil nekdy nekdo z vas treba kravu ??? ze vam vadi i jeji mliko
ja jen ze kdyz by ji nedojil clovek tak dlouho zit nebude. Prase ?? zda se vam osud prasete tak spatnej ?? Vsechno dostane pod drzku nemusi nikde lovit a neni v ohrozeni jinych predatoru. ano jeho konec je sice smutnej ale to je i nas

To je smutné

(Petra, 9. 7. 2008 19:59)

Já se snažím maso omezovat už jím jen rybí prsty ale už nic jiného nejím.

koncetrák

( tia, 13. 6. 2008 18:14)

maso nejím protože mi vadí týrání a neůcta!!!!!!!
hlavně slýchávám jak jsme civilizovaní a vyspělí ha ha
ha....

TOTÁLNÍ PÍČOVINY

(NEPOVIM, 17. 11. 2007 16:19)

KTEREJ MAGOR TOTO VYMYSLEL CO ASI ŽERE