Jdi na obsah Jdi na menu
 


pokusy na zvířatech!

22. 3. 2007

Pokusy na zvířatech jsou špatné. To ví asi každý, ale mnozí lidé to raději nevědí, anebo to prostě ignorují, protože je pro ně možná z etické stránky těžké si to vůbec připustit. A proč taky, že? Vždyť to oni sami nevidí, tak proč by se tím také zabývali. V dnešní uspěchané době, kdy každý hledí sám na sebe a je mu vše okolo úplně jedno, se není ani ničemu divit. Atak se nemůžeme ani divit, že tohle nikdo neřeší a zavírá oči. Ale MY, naše skupina, která si říkáme STOP TÝRÁNÍ ZVÍŘAT to jen tak nenecháme a budeme do veřejnosti a do úřadů tak dlouho hučet, až se probudí a začnou něco dělat!

za tým Verča Michlová

P.S: pokud jste ještě takové obrázky neviděli, tak se možná připravte na pořádný šok. ZAMYSLETE SE!

ObrazekObrazek

ObrazekObrazekObrazekObrazek

Obrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

bojovat bojovat bojovat !

(petra bendova, 4. 6. 2010 9:36)

Nesnáším když musí umírat tolik zvířátek jen kůli např. obyčejné rtěnce !!! je to strašné !! jednou se vyučím na pravníka a budu proti testum na zviratech !

Re: bojovat bojovat bojovat !

(Miruška, 17. 4. 2011 16:16)

Na právníka?těžká škola,a navic proti tomuto nic nezmušeš a za b) pravnici musi byt upraveni takze se budes malovat ;))

chacha

(Miruška, 17. 4. 2011 16:14)

docela se smeju, mám 2 potkany,pískomila,kocku. a u babicky 3 psy a koně. A! Pochybuju že slečna či paní Verča Michlová se nemaluje, neumívá koupelnu ani nádobí? Nepere? to musí být čuně, jasně těch zvířat je mi líto ale nadruhou stranu ať se zamyslí ti co píšou věty typu:fuj to je hnus....když se beztak malujií,prádlo taky se musí vyprat,nádobí musí být čisté...ect ect.

STRAŠNÉ

(ALŽBĚTA, 18. 6. 2010 19:39)

SI STRAŠNÉ ČUNĚ VÍŠ TY ČUNĚ JSOU TO CHDÁCI ZVÍŘATA ČUNŠ

stop týrání zvířat

(lenka janošíková, 24. 5. 2010 17:00)

myslím si že je to moravne sem vegeterianka a trochu veganka ale to sem ne patri nechci aby lidi zabijeli zvirata jaky by to bylo vam no ze by treba ja vas zabila a snedla no moc prijemny ne ze tak si davejte bacha proste tim chci rict zvireci maso je vrazda

TÝRÁNÍ ZVÍŘAT JE NEHUMÁLNÍ :/

(ELs Mája, 30. 12. 2009 17:10)

podívejte se na můj blog : www.pomoc-tyranym-zviratum.blog.cz !!!!!!!!!!!
P.S. určitě si na svůj blog zkopíruju nějaké články!!!doufám že vám to nevadí!!!

sadisti

(bernika, 1. 12. 2009 11:21)

toto nemá nic společného s vědou, jsou to sadisti, kteří mučí a týrají zvířata legálně, dělá jim to dobře, protože mormální člověk by to nikdy nemohl udělat. Takový haljzly popravovat!

Hrůůůůůůza :-(

(Dancoolka, 25. 10. 2009 19:01)

To je fakt příšerné co dělají s těma nebohýma tvorečkama.... já bych jim přála, aby si zažili to samé!!!!!!!!!!!!

tyraniu stop

(lll, 12. 10. 2009 16:53)

preco tyrate tie nadherne zvierata ako mozu byt taky bezcitny to je hnus STOP STOP TYRANIU ZVIERAT

lidi snad nemaj rozum

(ajka, 23. 5. 2009 20:45)

oni to testujou treba kvuli kravine a není to ani lek ani kosmeticky pripravek nebo nejaky ty sračky pardon ale at se nad sebou zamyslej čurá*i

lidi snad nemaj rozum

(sajča, 23. 5. 2009 20:43)

mno chapete to jekom kvuli nakym blbym kosmetickym pripravkum delaj tohle at se nad sebou zamyslej to jsou takovy prasata kdyby nekdo tyral je tak by videli jaky to je denne na to zemre hodne zvírat

Testování...

(Sam, 21. 11. 2008 19:07)

Zde bych se chtěla přiklonit k názoru od "Skopolamin". Testování kosmetických přípravků na zvířatech je vyloženě humus, bez kterého by se dalo krásně obejít, ale co se týče léků... Nevím, nevím. Nejednou mi toto téma bylo vysvětlováno povolanými osobami, jako prostě nereálná možnost náhrady testů léků na zvířatech za něco jiného. Ano, vím že je to hrozné, ale třeba život některých zvířat zachrání pěknou řádků životů jiných zvířat. Třeba - máš psa? Chodíš s ním na očkování? Kdybys nešla, mohl by se nakazit např. psinkou, mnoho psů by se nakazilo, mnoho psů by zemřelo - jenže je tu vakcinace. Myslíš si, že nebyla testována? Ale ano, samozřejmě že byla. Když máš nemocné zvíře, jdeš za veterinářem, a ten ti předepíše nějaké léky, které mu třeba zachrání život - byly také testovány. Bohužel, o této problematice neznám podrobná fakta, prosím, berte toto pouze jako můj, možná neobjektivní názor - mimochodem, ráda se nechám poučit.

tak to maj dot

(Aleš, 21. 11. 2008 6:30)

nato jak fandim cirkusum tak ty obrázky nahoře mě dostali. jestli nějakej bůh existuje tak je úplná
pííííííííí....ča vy-mrdaná.Já bych ty lidi co ty pokusy asi vyvraždil.do kaše s pi----čusama

pro Skopolamin

(Barča - organizátorka kampaně , 20. 10. 2008 16:13)

Manipulace.. Manipulace je to, že tyhle fakta nikdo lidem neukazuje. Je možnost buď testovat na zvířatech, i když jejich pokožka a tělo reaguje jinak než naše a nakonec se to stejně musí otestovat na dobrovolnících-lidech. Ale v této době je i druhá možnost-umělá lidská tkáň. Jenže velké firmy mají zaběhlý systém se zvířaty a lidská tkáň je bohužel stojí více peněz.. V téhle době je vše otázka financí.

Nesnáším takovýhle swině!!!!

(BalTUška, 15. 9. 2008 15:44)

Kdo jinej ti muže pomoct od problému než nejaky zvíířatko...Proste tyhle lidi co to mužou dělat bych nejradši odstrelila...jako škoda sprostejch slov na ne...ale jako nechapu je...sou to takovýá šmejdi však zvířatka jsou jako mi..jsou to neviný tvorečci kteří nikomu neobližujou!!!a taky nechapu lidi kteři na sobe mužou nosit kožešinu třeba z fretky...:-((((

Stop

(Ivča, 3. 8. 2008 12:56)

Svině hnusný jak tohle může někdo udělat bezbranýmu zvířeti...

Stop!!Týrání zvířat

(David Jonáš, 16. 5. 2008 22:27)

Jen tak dál dělám taky proto všechno aspon někdo dělá něco proto aby to přestalo :_( mám upe chutě jim to taky udělat to stejné co oni dělají jim těm zvířátkum ubohým!!!!Máte hezké stránky a děkuju já a doufám že y ostatní budou souhlasit když řeknu že ste moc hodní a moc ? nevím jak bych to řekl.Mám vás rád!!!!Davidek

apropo

(Skopolamin, 10. 11. 2007 21:04)

Apropo považuji za mystifikující jen tak naházet pár fotek na web , bylo by vhodné ke každé fotce uvést zdroj a drobný popis , třeba z jakého období ta fotka pochází a o co na ni jde.

no nevím

(Skopolamin, 10. 11. 2007 21:01)

No nevím.. Zdá se mi to trochu jako manipulace s fakty a emocemi.S testováním v kosmetice rovněž nesouhlasím , ale co třeba léky ? Pokud někdo . zná plnohodnotnou náhradu testů na zvířatech ať ji navrhne a určitě sklidí úspěch , ale dosud se to ještě nepovedlo. Navíc třeba léky pro veterinární medicínu se prostě na daném zvířeti testovat musí , je to nutné zlo za to , že přijdete s vaši kočkou k veterináři a ten je schopen ji imunizovat nebo poskytnout lék na to co ji právě trápí.

ku..

(Iva, 6. 10. 2007 20:34)

jsou to hnusny hovada!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!