Jdi na obsah Jdi na menu
 


pokusy na zvířatech!

22. 3. 2007

Pokusy na zvířatech jsou špatné. To ví asi každý, ale mnozí lidé to raději nevědí, anebo to prostě ignorují, protože je pro ně možná z etické stránky těžké si to vůbec připustit. A proč taky, že? Vždyť to oni sami nevidí, tak proč by se tím také zabývali. V dnešní uspěchané době, kdy každý hledí sám na sebe a je mu vše okolo úplně jedno, se není ani ničemu divit. Atak se nemůžeme ani divit, že tohle nikdo neřeší a zavírá oči. Ale MY, naše skupina, která si říkáme STOP TÝRÁNÍ ZVÍŘAT to jen tak nenecháme a budeme do veřejnosti a do úřadů tak dlouho hučet, až se probudí a začnou něco dělat!

za tým Verča Michlová

P.S: pokud jste ještě takové obrázky neviděli, tak se možná připravte na pořádný šok. ZAMYSLETE SE!

ObrazekObrazek

ObrazekObrazekObrazekObrazek

Obrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Nemam ani slov!!

(Michala!!, 30. 7. 2007 23:09)

Jsou to kreteni!!kdo normalní by tohle dela zvířatum??jenom naprostej debil!!!

Poptávka...

(Lenka, 20. 7. 2007 18:22)

Jasně, to je pravda. Bohužel na Českém trhu není moc výrobků, které nejsou testované na zvířatech. Snažím se vždy vybírat jen ty, které nebyly, ale někdy je to složité...

poptávka určuje nabídku...

(Barča - organizátorka kampaně, 23. 6. 2007 9:09)

Ti lidé v pokusných zařízeních za to nemohou, v podstatě je to jejich práce a dělají jen to, co po nich ostatní chtějí. Systém nabídka a poptávka asi zná každý... Kdyby nebyla poptávka, nebyla by nabídka. To znamená, že vše míří opět k Vám. Pokud budete podporovat firmy, které testují na zvířatech, budou vyrábět a testovat dál. Pokud ale budete podporovat firmy, které netestují na zvířatech a vyrábějí přírodní kosmetiku, budou vyrábět dál a třeba jednou zaberou více místa v drogeriích než ty testované. Nemyslím si, že většině zaměstnanců v laboratořích se líbí, co musí dělat.. Upřímě, hovada jsme my, Ti, kteří kupují výrobky testované na zvířatech.
STZ

chudaci

(zemak, 14. 6. 2007 15:47)

tohle je to nejhnusnejsi co sem kdy videl ti co delaji ty pokusy nejsou lidi ale hovadda

Chudáčci

(=((((((((((, 22. 5. 2007 12:30)

Jak to muzou lidi udělat